Sunday, December 4, 2022
Home Tags Pjanic

Tag: pjanic

Juventusi në ankth, ylli bardhezi dëmtohet me kombëtaren

Juventusi është në ankth për situatën e Miralem Pjanic, i cili ngriti “flamurin e bardhë” gjatë ndeshjes kualifikuese të “Euro 2020” midis Bosnjës dhe...
SiteLock