Sunday, November 27, 2022
Home Tags Pistolete

Tag: pistolete

Me pistoletë sportive në dhomën e konviktit, nën hetim 16-vjeçari në...

Një 16-vjeçar është proceduar penalisht nga policia e Tiranës, pasi është kapur me armë zjarri sportive në shkollë. Adoleshenti është kapur në shkollën e...

Arrestohet 31-vjeçari në Pogradec, iu gjetën pistoletë dhe drogë gjatë kontrollit

Një 31-vjeçar është vënë në prangat e Policisë së Pogradecit, pasi gjatë kontrollit të ushtruar ndaj tij, i është gjetur një pistoletë dhe një...

Vetëm 14 vjeç dhe qarkullonte me pistoletë/ Policia arreston minorenin në...

Një 14-vjeçar është arrestuar nga policia e Lezhës, pasi është kapur me armë me vete. Gjatë kontrollit të ushtruar në një mjet taksi në...

Nëna qëllon të birin 5-vjeçar me pistoletë ndërsa përpiqej të largonte...

Një grua në Teksas u vu në pranga pasi qëlloi aksidentalisht me pistoletë në stomak të birin 5-vjeçar ndërsa tentonte të trembte qenin e...

Zbardhet dinamika e vrasjes në Tepelenë, autorët e thirrën 52-vjeçarin tek...

Të tjera detaje bëhen me dije në lidhje me ngjarjen e rëndë që u regjistrua mbrëmjen e djeshme në Tepelenë, ku mësohet se biznesmeni...

VIDEO/Krujë, policia gjen dhe sekuestron armën e krimit, pistoletë TT

Gjendet dhe një armë zjarri tjetër, pushkë, që e posedonte autori i krimit. Gjetja, pas kontrolleve me njësinë e specializuar të FNSH Tiranë, duke përdorur...
SiteLock