Tuesday, December 6, 2022
Home Tags PISA 2018

Tag: PISA 2018

‘PISA 2018’/ Ministrja Shahini: Shqipëria, përmirësim në rezultatet e matematikës krahasuar...

Në një postim në Facebook” në lidhje me pjesëmarrjen e Shqipërisë në testin ndërkombëtar “PISA 2018”, Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Besa Shahini...
SiteLock