Home Tags Piro ahmetaj

Tag: piro ahmetaj

13 Qershori i Bashës, si funeral poshtërimi ndaj vlerave dhe besimit...

Nga Piro Ahmetaj   Në përgjigje të mijëra mesazheve që shprehin konsiderata por edhe zemërime për qëndrimet "e ashpra" ndaj humbjes diskredituese të opozitës në...

6 mesazhe të kēshilltarit të dorëhequr të Bashës: Sekserët vranë shpresën,...

Nga Piro Ahmetaj Në detyrim dhe respekt të mijra mesazheve tuaja dhe kërkesave të medias mbi arsyet e dorëheqjes, po ndaj 6 MESAZHE rreth angazhimit...

Ish-këshilltari shpërthen ndaj Bashës: Ricikloi listat e sekserëve të 2017, ja...

Një prej tyre të pakënaqurve me listat e kandidatëve për deputetë të Partisë Demokratike është dhe general Piro Ahmetaj, ish këshilltari i ish-presidentit Bujar...

E papritur/ Këshilltari i Sigurisë në PD jep dorëheqjen

Ish-këshilltari i sigurisë kombëtare pranë PD Piro Ahmetaj ka dhënë dorëheqjen nga ky funksion. Ahmetaj ka kërkuar dorëheqjen e parevokueshme nga detyra përmes një letre...

I kërkoi të kandidonte për deputet, por nuk e futi në...

Të dy formacionet kryesore politike, PD dhe PS, bënë ndryshime të dukshme krahasuar me 4 vjet më parë në listat që publikuan. Surprizat nuk munguan...

Basha kandidon në Vlorë ish këshilltarin e Nishanit e Metës

Kandidimi i gjeneral Piro Ahmetajt në Qarkun e Vlorës nga Partia Demokratike, ishte një nga risitë e zgjedhjeve parlamentare 2021. Një gjeneral i mirënjohur në...

Ndryshime të papritura tek PD-ja, Lulzim Basha emëron si këshilltar gjeneralin...

Kryetari i PD, Lulzim Basha, ka zgjeruar rrethin e bashkëpunëtorëve të tij, duke emëruar gjeneral Piro Ahmetaj si këshilltar për Sigurinë Kombëtare. Gjenerali Ahmetaj,...
SiteLock