Sunday, December 4, 2022
Home Tags Pique

Tag: pique

Pique acarohet, e akuzuan se merrte 28 milionë në vit

Ditët e fundit, shtypi spanjoll ka sulmuar Gerard Piquè, i “akuzuar” se fiton gati 30 milionë euro bruto në vit. Qendërmbrojtësi i lodhur nga...

Pique thumbon sërish Italinë!

Duket se Gerard Piqué nuk e ka tretur ende plotësisht eliminimin e Spanjës në Euro 2020. Mbrojtësi i Barcelonës ka sulmuar sërish Italinë. Së pari...

Eliminimi i Spanjës, Pique gjen shkakun dhe akuzon: Nuk është rastësi...

Spanja u eliminua nga Europiani, teksa u mposht në gjysmëfinale nga Italia, me këta të fundit që triumfuan pas gjuajtjeve të penalltive. Të besuarit e...

Pique i tronditur me drejtuesit e Barcës: Si ka mundësi që...

Gerard Pique ka kritikuar qasjen e Josep Maria Bartomeu ndaj Lionel Messit. Sipas Pique, një legjendë si Lionel Messi nuk duhet ta mendojë asnjëherë largimin...

Pique rinovoi kontratën me 50% të pagës

Askush nuk duhet të ketë dyshime në dashurinë e Gerard Piqué për Barcelonën. Në të mirë dhe në të keq. Mbrojtësi qendror katalan ka...

Pique: Ky është Real Madridi më i dobët me të cilin...

Gerard Pique beson se Barcelona humbi ndaj ‘Real Madridit më të dobët me të cilin është përballur në Bernabeu’ ndërsa Blaugranët u mposhtën 2-0...

De Jong i nervozuar: Nëse akordon penalltinë e parë, atëherë duhet...

Mesfushori i Barcelonës, Frenkie de Jong, duket se nuk ka qenë shumë i kënaqur me vendimet e gjyqtarit në ndeshjen Real Sociedad – Barcelona. Gjatë...
SiteLock