Tuesday, December 6, 2022
Home Tags Pioli

Tag: pioli

Pioli kërkon që disa rregulla të basketbollit të futen në futboll

    Trajneri i Milanit, Stefano Pioli, ka bërë thirrje që futbolli t’i marrë disa prej rregullave të basketbollit për ta përmirësuar lojën. Trajneri i klubit të...

Klose i ‘shkel syrin’ Milanit

Ish sulmuesi i Lazios, Miroslav Klose ka lavdëruar trajnerin e Milanit, Stefano Pioli.Dyshja kanë kaluar dy sezone se bashku dhe fituesi i Kupës së Botës...

Ibra: Milani duhet të ëndërrojë “Scudetto”-n/ Pioli: Të kthehemi në Champions

Pas fitimit të çmimit të “Gazzetta Sports Awards 2020”, Zlatan Ibrahimoviç ka folur përsëri për kthimin e tij te Milani, golat, “Scudetto”-n dhe punën...
SiteLock