Thursday, December 8, 2022
Home Tags Pilot

Tag: pilot

UFO-t tmerrojnë pilotin e një avioni: Diçka kaloi sipër nesh!

“Ndihmë, është një UFO në qiellin e Nju Meksikos”. Paralajmërimi këtë herë ka të gjitha gjurmët e zyrtarizmit. Më 21 shkurt 2021, në orën 1:19...

Historia tragjike e pilotit vlonjat dhe çfarë shkroi për të, miku...

Memorie.al publikon historinë e panjohur të aviatorit Bego Hoxha, me origjinë nga fshati Tërbaç i Vlorës, i cili humbi jetën në mënyrë tragjike më 7...
SiteLock