Thursday, December 1, 2022
Home Tags PIKU I COVID19

Tag: PIKU I COVID19

Italia arrin pikun e COVID-19

Me më shumë se 105 mijë të infektuar, mbi 77 mijë italianë ende pozitivë dhe pothuajse 12 500 të vdekur, Italia arriti kulmin e...
SiteLock