Monday, November 28, 2022
Home Tags Piket

Tag: piket

Një dritë jeshile nga Barcelona, merr pikët e para në Champions...

Barcelona fitoi me dhëmbët shtrënguar ndaj Dinamos së Kievit dhe mban gjallë shpresat për kalimin e fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Goli që...

Shqipëria kërkon fitoren e dytë radhazi, ja të gjitha ndeshjet e...

Liga e Kombeve do të vijojë të jetë në program edhe për dy ditë tjera. Gjatë ditës së sotme pritet të zbresë në fushë...
SiteLock