Tuesday, December 6, 2022
Home Tags Philip reeker

Tag: philip reeker

Basha duhet të zgjedhë mes Amerikës së Philip Reeker dhe Amerikës...

Nga Mero Baze Philip Reeker ka mbërritur në Tiranë dhe ka bërë kujdes të sqarojë publikun se ka diskutuar me Edi Ramën dhe Lulzim Bashën...

Perspektiva e hapjes së negociatave për Shqipërinë, Cakaj takim me Reeker

Në kuadër të Takimit të Ministrave të Jashtëm të OSBE-së, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, zhvilloi një takim me Ndihmës...
SiteLock