Saturday, December 3, 2022
Home Tags Pfiu

Tag: pfiu

Ministri grek Dendias mbërrin në Tiranë, futet nga dera e përparme...

Ndërsa te Ministria e Jashtme prej pak minutash protestohet nga mbështetës të PDIU dhe shoqatës Çamëria, ministri i jashtëm grek Nikos Dendias ka mbërritur...
SiteLock