Saturday, January 28, 2023
Home Tags Pezullim

Tag: pezullim

Bllokohet totalisht Aeroporti i Rinasit

Aeroporti i Rinasit është bllokuar totalisht pasi kontrollorët kanë hyrë në protestë. Të gjitha fluturimet nga ky aeroport janë pezulluar deri në orën 10:00 të...

Akuza se dekonspiroi operacionin gjerman/ Gjykata rikthen në detyrë numrin 2...

Gjykata e Tiranës i ka hequr masën e sigurimit “pezullim nga detyra” për ish-zv.drejtorin e OFL-së Artan Shkëmbi. Gjykata ka konstatuar shuarjen e masës për...

U shkarkua 1 muaj më parë nga puna se shkeli etikën,...

Ish mjeku i Urgjencës Kombëtare, Ilir Allkja i cili rreth 1 muaj më parë  u shkarkua nga detyra e tij për shkak të shkeljes...

VIDEO: Puthi një grua në vend që ta dënonte për shkelje...

Një polic është pezulluar nga puna në Peru pasi u kap duke puthur një grua të re, të cilën duhej ta dënonte për shkeljen...

GJKKO dha masën arrest me burg/ KLGJ i jep një tjetër...

Këshilli i Lartë Gjyqësor ka pezulluar gjyqtaren e Krujës Enkelejda Hoxha, pas akuzave për korrupsion, ku GJKKO dha masën “arrest me burg”. Vendimi nga KLGJ...

KPA lë në fuqi vendimin e KPK, ish gjyqtarja përjashtohet 15...

Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka lënë në fuqi vendimin e Komisionit të Pavarur të Kualifikimit, duke përjashtuar për 15 vite ish-gjyqtaren Evelina Qirjako. Qirjako...

Çfarë po ndodh në Durrës? Pezullohet peshkimi dhe sektori i ngarkim-shkarkimit

Gjiri i Durrësit është përfshirë nga një mot i keq me erë të fortë e stuhi. Për pasojë, sektori i peshkimit ka pezulluar aktivitetin...

Pezullohen nga puna 3 efektivë policie që shoqëronin nipin e akuzuar...

Ditën e sotme Patrulla e Përgjithshme e Policisë së Komisariatit Lushnjë ka shoqëruar për masë sigurie në Gjykatë, shtetasin S. M., 36 vjeç, i...

Lionel Messi mund të pezullohet me 4 ndeshje, pas kartonit të...

Lionel Messi mund të pezullohet deri në katër ndeshje moslojë, pasi u ndëshkua me kartonin e parë të kuq në fanellën e Barcelonës në...

YouTube pezullon kanalin e Donald Trump për shtatë ditë

YouTube hoqi një video të ngarkuar në kanalin e ish-Presidentit amerikan Donald Trump, sepse shkelte politikën e faqes dhe si rezultat, platforma pezulloi atë...
SiteLock