Thursday, December 8, 2022
Home Tags Pezullim pune

Tag: pezullim pune

Kosovë/ Pezullimi nga puna në kohë pandemie

V.K (emër i njohur për redaksinë e Radio Europa e Lirë), është pezulluar nga puna nga punëdhënësi i tij menjëherë pas marrjes së masave...

Dëmet nga tërmeti/ KLGJ pezullon punën në Gjykatën e Durrësit dhe...

Këshilli i Lartë Gjyqësor ka vendosur pezullimin e punës në Gjykatën e Durrësit dhe Lëzhës. Mësohet se shkaku i pezullimit ka qenë kërkesa për të...
SiteLock