Thursday, December 8, 2022
Home Tags Peza

Tag: Peza

“DASH u bazua te një shkrim i tij”, Peza ironizon Llallën:...

Alfred Peza i është përgjigjur deklaratave të ish-kryeprokurori Adriatik Llalla i cili tha se DASH e ka krijuar opinion për korrupsion për ta shpallur...

Sekretari i PS tregon kush është politikani në radhë pas Berishës

Sekretari i PS-së për mediat, Alfred Peza ka folur hapur duke thënë se vendimi i DASH për shpalljen “non-grata” të Berishës është një këmbanë...

Si do ishte për Shqipërinë? Shiheni si po sillet me partinë!

Nga Alfred Peza Nëse keni ndonjë dilemë, hamendësim, iluzion apo një ide çfarëdo sesa demokrat është Lulzim Basha për Shqipërinë, shiheni sesi po sillet me...

24 orët që nuk e zhbëjnë dot gjumashin Lulzim Basha

Nga Alfred Peza Turi i këtyre 24 orëve, që Lulzim Basha ka ndërmarrë nëpër 9 stacione urbane nga jugu në veri të Shqipërisë, nuk e...

“Mission impossible” i Lulzim Bashës

Nga Alfred Peza Lulzim Basha i ekspozon publikisht pasionet e tij, jo sipas atyre që ndjen vërtetë, por sipas nevojave të tij politike të ditës....

Ku përfundoi kaseta me pamjet tronditëse nga masakra e Krushës? Flet...

Ish-deputeti socialist Dashamir Peza ka reaguar për herë të parë pasi emri i tij u përmend në media, si një prej personave që kishte...

Për Lulzim Bashën që kërkon këshilla nga qytetarët!

Nga Alfred Peza Kryetari i Partisë Demokratike pasi la pas “revolucionin popullor” të 2 marsit, i është rikthyer sërisht turit të takimeve me qytetarët,...

Alfred Peza:Merni në dorë fatin e atdheut apo të Ilir Metës,...

Alfred Peza ka ironizuar me presidentin Ilir Meta, ndërsa i ka kujtuar atij disa nga deklarimet e bëra, përfshi edhe atë të një...

Alfred Peza: Zgjedhja e Çelës dhe Dvoranit, tregon se reformën...

Zgjedhja e Olsian Çelës si Prokuror i Përgjithshëm i Përhershëm dhe i Ardian Dvoranit sërisht në Krye të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, tregon...
SiteLock