Monday, November 28, 2022
Home Tags Petulla

Tag: petulla

FOTOLAJM: “A i ka ikur truri” presidentit të Shqipërisë?

Ilir Meta është duke shijuar pushimet në ditët e fundit të gushtit. Meta ka shpërndarë foton ku shihet i relaksuar dhe me pak mjekër me...

Kreshnik Spahiu nxjerr foton e bujshme të kandidates së opozitës: Ky...

Kandidatja e LSI për Tiranën, Nora Malaj ka shpërndarë sot në njësinë nr.10 në kryeqytet programin politik të kësaj force politike. Por, ish-deputetja e LSI...

Nora Malaj del rrugëve të Tiranë dhe shpërndan programin e LSI,...

Ish zv.ministrja e Arsimit Nora Malaj, njëherësh kandidate e LSI për Tiranën, ka shpërndarë sot në njësinë nr.10 në kryeqytet programin politik të kësaj...
SiteLock