Sunday, December 4, 2022
Home Tags Petro vokopola

Tag: petro vokopola

Kreu i pushtetit vendor në PD Durrës, mjeku Vokopola: Kur punoja...

Nga Petro Vokopola Ne lufte pa arme! Propaganda eshte ceshtje momenti dhe kjo u pa me pjesen e termetit. Qeveria mendoj se ja hodhi, nderkohe qytetaret...

Djegia e Spitalit, reagon mjeku Petro Vokopola, shef i departamentit te...

Pasi Spitali i Durrësit është përfshirë nga flakët në orët e para të 11 Janarit, ka reaguar mjeku Petro Vokopola, i cili është shprehur...

Arjan Dedei, zgjidhet kreu i ri i Forumit Rinor të...

Partia Demokratike në Durrës ka mundur që të zgjedhë vetëm dy muaj para zgjedhjeve pas shumë polemikash kreun e ri të Forumit Rinor të...
SiteLock