Wednesday, December 7, 2022
Home Tags Petrit vragu

Tag: petrit vragu

Mjeku Petrit Vargu reagon ashpër për deklaratat ndaj Covid: O të...

Mjeku Petrit Vargu ka reaguar me tone të ashpra ndaj shefit të Urgjencës, Skënder Brataj, Eugena Tominit, Artan Mezinit dhe Genc Sulcebe duke thënë...
SiteLock