Thursday, December 1, 2022
Home Tags Petrit vasili

Tag: petrit vasili

Mocion me debat për intervistën e Ramës në Bruksel, Vasili: Ishte...

Seanca e sotme plenare ka nisur me shqyrtimin e mocionit për debat të kërkuar nga opozita për kryeministrin Edi Rama. Në fjalën e tij...

Petrit Vasili: Kujdes, rritja e infektimeve me Coronavirus është tepër serioze,...

Petrit Vasili ka komentuar nëpërmjet një shënimi në Facebook, situatën e COVID në vend. "Brenda pak ditesh rritja e rasteve me Coronavirus eshte teper serioze...

LSI reagon për raportin e OSBE/ODIHR: Zgjedhjet në Shqipëri më keq...

Numri dy i LSI, Petrit Vasili ka reaguar pas raportit të publikuar nga OSBE/OHIHR për zgjedhjet e 25 prillit. Sipas Vasilit në konkluzionet e...

Teatri, inceneratorët, Beccheti i nxjerrin bojën Drejtësisë me regji!

Nga Petrit Vasili Teatri, inceneratorët, Beccheti i nxjerrin bojën Drejtësisë me regji! Ka tre superçështje të mëdha,Teatri, inceneratorët dhe Beccheti, të cilat presin përgjigje. Tre çështje ku...

Dokumenti: Ilir Meta kundër hapjes së dosjeve të vjetra nga SPAK!...

Nga Adriatik Doçi Në 5-vjetorin e miratimit të ndryshmeve Kushtetuese, ndryshime të cilat projektuan reformën në drejtësi, ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim, artikuloi një...

Njerëz jini vigjilentë, për qeverinë trajtimi i Pandemisë është pazar politik!

Nga Petrit Vasili Duke pare sot shtimin e nje ore te muzikes ne lokale nga Komitet i Eksperteve i shnderruar ne organizate politike te rendomte...

LSI sulmon SPAK: Të lërë estradën shëtitëse dhe të çojë përpara...

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili nuk i ndahet SPAK-ut. Sipas tij çështja e Teatrit kërkon drejtësi, pasi Kushtetuesja i dha të drejtë Presidentit Ilir Meta...

Petrit Vasili thirrje SPAK: Hetoni aferën prej 2 mld euro në...

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili i bën thirrje SPAK të hetojnë për atë që ai e cilëson si aferën mafioze prej 2 miliard eurosh në...

Petrit Vasili: Rama dhe ministrat pjesë e një strukture kriminale për...

Në një intervistë për RTV Ora, nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili u shpreh se është një hajdutëri shtetërore e mirëorganizuar nga zyra e kryet...

Tit Vasili: Këta të rilindjes kanë vjedhur dynjanë dhe s’kanë gojë...

Deklaratat e kryeministrit Edi Rama në takimin me kryetarët e Bashkive në vend dhe përjashtimi i i Fatos Tushes nga Partia Socialiste kanë ngjallur...
SiteLock