Tuesday, December 6, 2022
Home Tags Petrit sulaj

Tag: petrit sulaj

Zbardhet dëshmia e ish-kreut të Aviacionit Civil të LSI, pas zbulimit...

Pasi u shoqërua dhe u mor në pyetje nga policia mbrëmjen e kaluar, lidhur me situatën në Rinas, zbardhet dëshmia e ish-kreut të Aviacionit...
SiteLock