Thursday, December 8, 2022
Home Tags Petrit malaj

Tag: petrit malaj

“I kërkova Ramës të zgjidhte Petrit Malajn”, kryebashkiaku i Tropojës: Kishte...

Kryebashkiaku i Tropojës Rexh Byberi thotë se ata pranojnë rezultatin e zgjedhjeve të 25 prillit edhe pse humbën dhe nuk arritën të nxirrnin deputet...

“O miq tropojanë që s’jeni tropojsa!”/ Rama: 30 vjet veç sherrin...

Kryeministri Edi Rama u ka bërë thirrje tropojanëve të votojnë Petrit Malajn. “O miq tropojanë që s'jeni tropojsa! Votoni Petritin tuaj e të gjithë...

Rama telefonon Petrit Malajn: Ç’thotë Tropoja heroike me Partinë Demokratike?

Kryeministri Edi Rama ka telefonuar mëngjesin e sotëm, kandidatin e PS-së për qarkun e Kukësit, Petrit Malaj, i cili ndodhet në Tropojë i anagzhuar...

Rama e vendosi të dytin në listën e PS në Kukës,...

Aktori i njohur Petrit Malaj do të kandidojë për deputet në zgjedhjet e 25 prillit nën siglën e Partisë Socialiste, ku është renditur i...

Presidenti Meta vlerëson me titullin “Mjeshtër i Madh” aktorin Petrit Malaj

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka vlerësuar me titullin “Mjeshtër i Madh” aktorin e njohur Petrit Malaj me motivacionin “Për talentin e spikatur dhe...
SiteLock