Tuesday, November 29, 2022
Home Tags Petrit dushku

Tag: petrit dushku

Tjetër humbje për sportin, ndërron jetë ish-kampioni shqiptar

Sporti korçar dhe shqiptar ka humbur sot ish-kampionin e mundjes Petrit Dushku. Ish-sportisti korçar ndërroi jetë sot, ndërsa lajmi ka hidhëruar mbarë sportin dhe në...
SiteLock