Thursday, December 1, 2022
Home Tags Petrit Ajeti

Tag: Petrit Ajeti

Kurti dhe Osmani emërojnë shefin e ri të AKI-së

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani dhe Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, kanë emëruar Petrit Ajetin Drejtor të Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë. Ky emërim është bërë në përputhje me...
SiteLock