Wednesday, December 7, 2022
Home Tags Petrik ruka

Tag: petrik ruka

Edi Rama për Petrit Rukën: Do të jetë aty për gjenerata...

Kryeministrit Edi Rama gjatë ceremonisë ku poeti dhe kineasti i shquar Petrit Ruka u nderua me titullin “Doctor Honoris Causa” mbajti një fajlim të...
SiteLock