Sunday, December 4, 2022
Home Tags Petraq milo

Tag: petraq milo

Paketa fiskale/ Eksperti i ekonomisë: Rrezikohet humbja e vendeve të punës,...

Eksperti i ekonomisë, Petraq Milo tha sot paketa fiskale e propozuar nga qeveria do të shumëfishojë gjobat dhe do të godasë biznesin. Duke folur në...

Buxheti/ Këshilltari i Metës kërkon fond për dixhitalizimin

Në komisionin e Ligjeve sot ka qenë radha e Presidencës dhe institucioneve të tjera për ankesat që kanë për buxhetin e vitit 2020. Këshilltari...
SiteLock