Sunday, December 4, 2022
Home Tags Peto koci

Tag: peto koci

Humbi jetën duke shpëtuar punonjësit e qendrës tregëtare, Arjan Sala shpallet...

Shefi i sigurisë Arjan Sala që humbi jetën heroikisht duke shpëtuar punonjësit e një qendre tregëtare, pritet të shpallet “Dëshmori i Atdheut”. Lajmin e ka...

Petro Koçi sulmon Metën dhe LSI: Janë ballistët e të majtës,...

Zv.ministri i Mbrojtjes Petro Koçi që ka marrë detyrën e kryetarit të PS në Fier e ka marrë seriozisht punën për të mbledhur votat...
SiteLock