Tuesday, November 29, 2022
Home Tags Peshqit

Tag: peshqit

Askush nuk mundet të mos e pëlqejë, kjo është shenja e...

A ka një shenjë të përsosur? Jo, të gjithë astrologët në botë do të përgjigjeshin në mënyrë kategorike. Dhe do të kishin të drejtë. Sidoqoftë,...

Kjo është shenja e vetme e horoskopit që shkon mirë me...

A e dini se sipas astrologjisë ekziston një shenjë që shkon mirë me të gjitha shenjat e tjera? Përputhshmëria midis shenjave ka qenë gjithmonë një...

Atyre nuk ua hedh dot asnjë njeri, këto janë 4 shenjat...

Ekzistojnë njerëz që janë thjeshtë të zgjuar, por nga ana tjetër ekzistojnë njerëz, të cilët të impresionojnë me zgjuarsinë e tyre. Sipas astrologëve, me sa...

Kombinimet perfekte/ Ja 6 çiftet më pasionante të horoskopit

Ekzistojnë disa çifte që duan që marrëdhënia e tyre të ecë në shtigje të qeta. Ata duan të qëndrojnë në shtëpi me partnerin e...

Biologu i njohur shqiptar bën publik studimin më të fundit tregon...

Biologu Eldores Sula ka ngritur alarmin mëngjesin e sotëm për lëndë kancerogjene që gjenden tek peshqit që rriten në ujërat tonë. Ai bëri publik...

Meri Shehu zbulon se ç’kanë rezervuar yjet për ju nesër/ Paralajmëron...

Dashi Fillime te reja ne pune dhe organizim me i mire ne jeten e perditeshme. Ankthi mund t’ju lodh dhe te detyroheni te futeni ne...

Astrologia Meri Gjini bën parashikimin për shtatorin dhe zbulon shenjat më...

Astrologia Meri Gjini bën të ditur se nga data 10 shtator është një periudhë shumë e rëndësishme për të gjitha shenjat, pasi fillon pjesa...

IKMT gjobë 2 mln lekë fabrikës së peshkut në Lushnje, shkarkonte...

IKMT ka gjobitur fabrikën e peshkut në Lushnje, pasi shkarkonte ujëra të ndotura në kanalin kullues. Ndaj  subjektit, IKMT mori masë administrative me gjobë...
SiteLock