Thursday, December 8, 2022
Home Tags Peshkatare

Tag: peshkatare

Rama publikon videon: Peshkatarët rol të rëndësishëm në ekonominë e vendit,...

Me pamje nga puna e peshkatarëve në vendin tonë e ka nisur mëngjesin kryeministri Edi Rama. Krahas një videoje të postuar në “Facebook” Rama shkruan...

Gjiknuri takim me peshkatarët: Vlora turistike garanci për punën tuaj, projektet...

Kordinatori politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Vlorës Damian Gjiknuri, shoqëruar nga deputeti aktual Edmond Leka dhe kandidati për deputet Anduel Tahiraj, zhvilluan...

Basha në Vlorë, prezanton 3 pikat në mbështetje të peshkatarëve: Në...

Kryedemokratin Lulzim Basha pas një takimi me peshkatarët ka prezantuar pikat e planit të tij për t'i ardhur në ndihmë këtij sektori. "Subvencionimin 100% e...

Moti i keq mbërthen vendin, Autoritetet Portuale në Durrës bëjnë thirrje...

Duke filluar nga mesnata e kaluar dhe deri në mesnatën e datës 23 janar, e gjithë zona bregdetare është përfshirë nga era me drejtim...

Përmbysja e varkës në Currila, gjendet pas 10 ditësh trupi i...

Është gjetur pas disa ditësh trupi i pajetë i peshkatarit të mbytur në Durrës. Ngjarja ndodhi mesditën e 1 marsit, në zonën e Currilave,...

Greqia përforcon kontrollet kufitare

Thanasis Kamilaris është peshkatar dhe e njeh mirë deltën e Evros. Këtu lumi mes Turqisë dhe Greqisë derdhet në veri të detit Egje. Delta...
SiteLock