Sunday, November 27, 2022
Home Tags Peshkarexhe

Tag: peshkarexhe

Durrës/ Konkurrim për peshkim në tre ujëmbledhës

Më 28 maj 2021, ora 10:00, do të zhvillohet konkurrimi për peshkim në tre ujëmbledhës të qarkut të Durrësit, njoftoi Ministria e Bujqësisë dhe...

Merr fund ëndrra/ Kapen 70 shqiptarë në një peshkarexhë në përpjekje...

Një peshkarexhë e nisur nga Ostend i Belgjikës, është bllokuar nga roja bregdetare britanike me 70 emigrantë shqiptarë. Anija u kap nga Forcat Kufitare...

Gjendet nga nje peshkarexhë një trup i pajetë në bregdetin e...

Një trup i dekompozuar është gjetur mëngjesin e sotshëm në bregdetin e Durrësit, në vendin e quajtur Bishtpallë. Kufoma u gjend nga një peshkarexhë,...
SiteLock