Home Tags Peshkaqen

Tag: peshkaqen

Përse po heshtin institucionet për gjuetinë e peshkaqenëve?

Ditën e djeshme në redaksinë e shumë mediave besoj kanë mbërritur për të dytën herë brenda pak ditësh foto që tregojnë qartë dhe pastër...

Vlorë/ Kapet peshkaqeni 3 metra i gjatë që përbënte rrezik për...

Një peshkaqen dhelpër ka rënë paraditen e sotme në rrjetat e peshkatarëve në Vlorë. Peshkaqeni është afro 3 metra i gjatë dhe peshon mbi 50...
SiteLock