Tuesday, November 29, 2022
Home Tags Personazh

Tag: personazh

Balotelli: Nuk jam arrogant, për mua është krijuar një imazh i...

Mario Balotelli është një personazh mjaft i njohur në botën e sportit, por kjo më shumë për ato që ai bën jashtë fushe dhe...
SiteLock