Tuesday, November 29, 2022
Home Tags Personalitete

Tag: personalitete

Komunizmi i zëvendësoi me punëtorin e Enverin, sot personalitetet në pullat...

Odhise Paskali ka përbri portretin që i ka gdhendur heroit Gjergj Kastriotit, ndërsa Erion Kaceli e skicon gjuhëtarin Mahir Domi tek endet në mendime…...

Salianji mbledh 12 persona në kafe: Në PD-në e Korçës u...

Deputeti i zgjedhur i PD-së më 25 prill, Ervin Salianji të enjten ka lajmëruar kthimin e disa personaliteteve të Partisë Demokratike të rrethit të...

8 gjëra që (mbase) nuk i dini për Van Gogh

Tetë anekdota kurioze për të kujtuar një nga personalitetet artistike më interesante të të gjitha kohërave. Qirinj – Për të pikturuar natën dhe për të ndriçuar...

Vaksinimi i personaliteteve, Kreshnik Spahiu ngre pikëpyetjen e madhe për procesin:...

Juristi Kreshnik Spahiu ka ngritur pikëpyetje për vaksinimin e personaliteteve dhe ka përmendur rastin e këngëtares Bleona Qereti, e cila prej vitesh jeton në...

A do të pranonit ta bënit vaksinën anti-COVID nëse do të...

Vaksinimi i 24 personaliteteve të artit ishte temë diskutimi sot në emisionin ‘Shqipëria live’. Në lidhje të drejtpërdrejtë ishte Neritan Ceka, i cili tregoi edhe...

Vaksinimi i personaliteteve, Manjani sulmon Ramën: Legen

Vendimi i qeverisë për të vaksinuar një pjesë të personaliteteve të moshuar ka sjellë shumë reagime. Ish min istri i Drejtesise i LSI, Ylli Manjani...

Braçe i përgjigjet opozitës: Neveri për ata që e quajnë gjenocid,...

Zëvendëskryeministri Erion Braçe ka hedhur akuza në drejtim të opozitës lidhur me vaksinimin e personaliteteve. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, teksa...

Vaksinimi i personaliteteve/ Rama: Është diktaturë të vaksinosh Alfred Moisiun?! Nuk...

Kryeministri i vendit, Edi Rama, u shpreh se radha e vaksinimit do të jetë për personalitetet mbi 80-vjeç, ku tregoi edhe emrat konkret që...

Rama ‘thumbon’ ashpër Artan Fugën dhe Ilir Metën: Një filozof që...

Kryeministri Edi Rama gjatë bashkëbisedimit të tij me qytetarët në Fier iu është përgjigjur edhe kritikave të profesor Artan Fugës dhe Presidentit Meta, në...

Deklaratat me tone të forta të Metës për vaksinimin e të...

Nuk ka vonuar përgjigjja e kryeministrit Edi Rama ndaj presidentit i cili e quajti “rend diktatorial” planin e vaksinimit të personaliteteve të moshuar. Me...
SiteLock