Wednesday, December 7, 2022
Home Tags Pershtatje

Tag: pershtatje

Pirlo: Koha e përshtatjes ka mbaruar, tani fillon kampionati për Juven

Trajneri Andrea Pirlo ka dalë në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes ndaj sardëve të Cagliarit, ku ka provuar menjëherë të karikojë të...

10 gjërat që duhet të bëni në punën tuaj të re

Lajm i shkëlqyer! Ju më në fund keni filluar punën pas disa muaj aplikimesh dhe intervistash të ndryshme. Tashmë do të takoni bashkëpunëtorët tuaj të...
SiteLock