Tuesday, December 6, 2022
Home Tags Perrua

Tag: perrua

Aksident në Gramsh, autobusi me pasagjerë del nga rruga dhe bie...

Një aksident i rëndë është shënuar këtë të shtunë në aksin rrugor Gramsh-Kushov. Një autobus me pasagjerë ka dalë nga rruga dhe ka rënë në...
SiteLock