Friday, December 9, 2022
Home Tags Perrenjas

Tag: perrenjas

“Benzi” përplaset me traktorin në Përrenjas/ Humb jetën një person, plagoset...

Një person ka humbur jetën dhe një tjetër është plagosur si pasojë e një aksidenti automobilistik. Ngjarja ka ndodhur në mesnatë, në Përrenjas, ku...

“Nëse kjo do të ishte e vërtetë, unë nuk do kandidoja...

Deputetja Rudina Hajdari i është përgjigjur menjëherë kreut të grupit parlamentar të PS, Taulant Balla, i cili e sfidoi në Kuvend duke thënë se...

Monika Kryemadhi flet për ish-kryetaren e Bashkisë: S’u dorëzua fare, e...

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi është takuar sot me gratë dhe vajzat në qytetin e Prrenjasit, ku ka folur me to...

Aksident tragjik në rrugën Librazhd-Prrenjas, shoferi i maunes në gjendje të...

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur në aksin Librazhd-Prrenjas. Mësohet se një maune ka rënë nga lartësia dhe shoferi ndodhet në gjendje kritike për...

Tragjedi në familjen në Prrenjas! Pak orë pas mësueses, vdes edhe...

Një tragjedi brenda familjes në Prrenjas ka ndodhur për shkak të koronavirusit. Motër e vëlla, të cilët ishin shtruar në spital në Tiranë prej...

Shkrumbohet plotësisht nga flakët shtëpia 2 katëshe, shpëtojnë 8 anëtarët e...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Përrenjas në fshatin Kotodesh, ku një ndërtesë dy katëshe është shkrumbuar nga flakët. Mësohet se...

Problemet në rrjetin energjitik në Librazhd dhe Përrenjas, Taulant Balla zbulon...

Reshjet e orëve të fundit të cilat janë shoqëruar me stuhi dhe erëra të forta, kanë shkatuar dëmtime të mëdha në rrjetin e...
SiteLock