Sunday, December 4, 2022
Home Tags Perqafim

Tag: perqafim

Një fitore e të ardhmes/ Po, Kosova përqafoi të ardhmen!

Nga Ditmir Bushati Më shumë sesa një fitore e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit, 14 Shkurti 2021, do të shënohet në historinë e...

Kryeministri Rama publikon videon emocionuese! Momenti kur Endri Dumani përqafon nënën...

Kanë mbërritur në atdhe katër fëmijë dhe një grua që prej 6 vitesh ndodheshin në Siri. Në Shqipëri, përmes Rinasit, fëmijët i ka shoqëruar nga...

Ja arsyet pse nuk mund të flini pa përqafuar dikë apo...

Edhe pse ky zakon mund të jetë i lidhur me pozicionin gjatë të cilit flinim kur ishim në barkun e nënës, gjithsesi nuk ka...

Ja çfarë ndodh me trupin tonë kur përqafohemi gjatë

Studiuesit kanë vërtetuar se kohëzgjatja mesatare e një përqafimi midis dy njerëzve është 3 sekonda. Por ata zbuluan diçka tjetër të mahnitshme. Kur një përqafim...
SiteLock