Thursday, December 8, 2022
Home Tags Perpunim mallrash

Tag: perpunim mallrash

APD/ Veprimtaria portuale ditore, në proces përpunimi i mbi 10 mijë...

Në kalatat e portit të Durrësit sot po përpunohen tre anije me mbi 10 mijë ton mallra të ndryshëm, si xhama, grurë dhe lidhje...
SiteLock