Tuesday, November 29, 2022
Home Tags Perplasjet

Tag: perplasjet

Zbardhen përplasjet në PD, Berisha i jep afat Bashës deri më...

Rikthehen tensionet dhe përplasjet mes ish-kryeministrit Sali Berisha dhe kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha. Të mërkurën në orën 18:00 kryedemokrati Basha zhvilloi një...
SiteLock