Friday, September 30, 2022
Home Tags Perplasjet PS

Tag: perplasjet PS

Diskutimet në Kuvend/ Rama mungon! Berisha vjen në Kuvend, Basha largohet...

Kuvendi i Shqipërisë nisi ditën e sotme me debate. Përplasjet nisën me kundërshtime mendimesh dhe qëndrimesh mes kryetarëve të grupeve parlamentare të Partisë Demokratike...
SiteLock