Sunday, November 27, 2022
Home Tags Perplasjee forte

Tag: perplasjee forte

Parplasje e fortë me Ramën/ Haradinaj reagon për debatin dhe kërkon...

Kryeministri i Kosovës ende në detyrë, Ramush Haradinaj ka komentuar ‘përplasjen’ me homologun e tij shqiptar, Edi Rama, që erdhi pas samitit të ‘Mini-Shengenit....
SiteLock