Saturday, August 20, 2022
Home Tags Perplasje

Tag: perplasje

Përplas 20-vjeçaren te vijat e bardha dhe largohet nga vendi i...

Një tjetër aksident i rëndë në mes të Tiranës. Sadik Përpunja ka shtypur një këmbësore të vijat e bardha në bulevardin në mes të...

Aksident në aksin Elbasan-Peqin, plagosen dy shoferët dhe pasagjerja

Një aksident me pasojë plagosjen e tre personave ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Elbasan-Peqin. Mësohet se Y.G., duke drejtuar automjetin tip “Benz”...

Getoar Selimi i kundërvihet Noizy-t : Bisha në mua po fle,...

Dy reperët e njohur shqiptar, Noizy dhe Getoar Selimi, kanë treguar edhe njëherë se raporti mes tyre nuk është aspak i mirë. Në një koncert...

Aksident në aksin Korçë-Kapshticë, një prej mjeteve del nga rruga

Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm në aksin Korçë-Kapshticë. Ngjarja në afërsi të fshatit Plasë. Sipas informacioneve paraprake mësohet se në aksident janë përfshirë...

Përplasja me Kinën/ Kryehetuesi i OBSH: Covid-19 doli nga laboratori i...

Kthehen sërish në vëmendjen mediatike dyshimet se burimi i COVID-19ës ishte laboratori i Uhanit në Kinë. Dyshimet vijnë të përforcuara kur dalin nga goja...

Përplasi këmbësoren ditën e djeshme duke i shkaktuar vdekje, arrestohet 42...

Është arrestuar shtetasi T. M., 42 vjeç, banues në Durrës, pasi ditën e djeshme në lagjen nr.15, Durrës, ka aksidentuar këmbësoren me iniciale N....

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, regjistrohen viktima

Pasditen e sotme është regjistruar një aksident i rëndë në Rrugën e Kombit. Burimet policore bëjnë me dije se një makinë “Land Rover” është përplasur...

Përplasja e Hysajt me tifozët e Lazios merr përmasa të mëdha,...

Përplasja e Elseid Hysajt me tifozët e Lazios ka marrë përmasa ndërkombëtare. Mbrojtësi kuqezi këndoi këngën “Bella Ciao” pak ditë më parë në grumbullimin me...

Zhduket avioni me 19 pasagjerë, pak orë më vonë ndodh mrekullia

Pasagjerët e një avioni rus i kanë mbijetuar mrekullisht një përplasjeje gjatë uljes në qytetin siberian të Tosmkut. Dega rajonale e Ministrisë ruse të...

Sandër Lleshaj pranon përplasjen me Pjerin Ndreun: Kam patur divergjenca, vazhdoj...

Ish-ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka pranuar se ka patur përplasje të forta me kryebashkiakun socialist të Lezhës, Pjerin Ndreu, gjatë kohës që ishte...
SiteLock