Sunday, December 4, 2022
Home Tags Perplasje ne partine demokratike

Tag: perplasje ne partine demokratike

Alibeaj merr një tjetër detyrë të rëndësishme, i besohet dega demokrate...

N/kryetari i Partisë Demokratike dhe kreu i grupit parlamentar demokrat Enkelejd Alibeaj do të drejtojë degën e PD në Vlorë. Zyrtari i lartë i...

Niset drejt Prokurorisë, Berisha: Aty po thirrem nga Rama jo nga...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka deklaruar para gazetarëve se është kërkuar në Prokurori me urdhër të kryeministrit Edi Rama. Kështu deklaroi Berisha përballë gazetarëve të...

Protesta e dhunshme e 8 janarit! PD: Berisha dhe banda e...

Partia Demokratike ka denoncuar dhe një herë të gjithë personat që morën pjesë në protestën e 8 Janarit. Me anë të një postimi, PD...

Përplasja Berisha-Basha! Të dyja palët nxjerrin “listat e zeza”, ja kush...

Përplasja e 8 janarit duke se ka shënuar “kulmin e luftës” mes mbështetësve të ish-kryeministrit Sali Berisha dhe kryedemokratit Lulzim Basha. Të dy, edhe...

Akuza e fortë e Bashës: Berisha donte gjak në selinë e...

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi ditën e sotme se ish-kryeministri Sali Berisha donte të derdhej gjak në selinë blu. Teksa ishte i...

Protesta e dhunshme në PD! Basha dhe Berisha do merren në...

Ish-kryeministri Sali Berisha dhe Kryetari aktual i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të merren në pyetje nga policia e shtetit. Berisha dhe Basha do të...

Në pritje të një fëmije, sekretarja e PD-së: U ndjeva e...

Alfrida Marku, sekretare e PD-së së Lezhës, ishte në selinë e PD-së të shtunën për të zhvilluar mbledhjen e radhës me kryetarin e PD-së,...

Zhvillimet në selinë e PD! Bardhi deklaratë për mediat

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi do të dalë në një deklaratë për mediat në orën 13:00. Kjo lëvizje e Bardhit vjen...

Sekretari i FRPD-së: Disa emra të delegatëve janë të shpikur, mund...

Sekretar i Përgjithshëm i FRPD-së, Grigels Muçollari denoncoi Sekretarin e Përgjithshëm të PD-së, Gazment Bardhi për emrat e publikuar të delegatëve në Kuvendin Kombëtar...

Derën e selisë së PD-së e gjetën të kyçur! Grupi i...

Komisioni i Rithemelimit me një pjesë të anëtarëve të Kuvendit Kombëtar është paraqitur sot para selisë blu për tu futur në ambientet e godinës...
SiteLock