Thursday, December 8, 2022
Home Tags Perplasja

Tag: perplasja

Kumbaro ‘përplaset’ me Xhelal Mziun për Kamzën: Mos më flisni me...

Ministrja e Turizmit dhe Mjedisit, Mirela Kumbaro teksa po fliste për bashkinë e Kamzës për zaptimet e territorit, e cila ka sipërfaqen më të...

Aksident tragjik në Elbasan, makina përplas për vdekje vajzën e re

Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Elbasanit, ku një makinë tip “Golf” ka përplasur një kalimtare. Aksidenti ndodhi pak minuta më...

A pritet një tërmet i fortë? Përplasen sizmiologët

Tërmeti 4.9 i shkallës Rihter i mbrëmjes së të martës, me epiqendër fshatin Bubq ka rikthyer edhe njëherë pasigurinë dhe frikën tek qytetarët. Pas një...
SiteLock