Wednesday, February 1, 2023
Home Tags Perplasja berisha basha

Tag: perplasja berisha basha

Si komunistët, shpik një armik që të festosh fitoren mbi të

Nga Lorenc Vangjeli Jorida Tabaku dhe Flamur Noka kanë shumë pak gjëra të përbashkëta mes tyre. Të numëruara me gishtat e një dore, deri dje...

Çfarë do të ndodhë në PD? Sot ‘skadon’ afati i Bashës

Situata në PD duket se tensionohet më shumë çdo ditë, teksa sot, më 5 janar, skadon edhe afati i ultimatumit që Berisha i kishte...

Pollo paralajmëron Bashën: Do përgjigjeni për blindimin e portave dhe dritareve,...

Genc Pollo, i rreshtuar krah Sali Berishës dhe Komisionit të Rithemelimit në luftën brenda Partisë Demokratike, thotë se Lulzim Basha do të përgjigjet për...

Nishani përgjigjet me tone kërcënuese ndaj Bashës: Nëse nuk liron më...

Sali Berisha i dha ultimatum dje kryedemokratit Lulzim Basha që të lirojë zyrën e PD deri më 5 janar në të kundërt mund ta...

Referendumi i Berishës për shkarkimin e Bashës, ngrihet Komisioni për organizimin...

Komisioni i Rithemelimit ka ngritur sot Komisionin e Organizimit dhe Kontrollit të Operacioneve Elektorale, që do të merret me drejtimin e procesit të referendumit...

Pa Veting dhe me pasuri të ‘çmendur’, gjyqtari Agron Zhukri do...

Gjyqtari Agron Zhukri do të vendosë për fatin e statutit paralel që miratoi Sali Berisha në mitingun e së shtunës në stadium. Të dhëna...

Mbyllet selia e PD-së në Shkodër! Anëtari i kryesisë denoncon: Kjo...

Me kangjellat e mbyllura dhe e kyçur me zinxhir, kjo është pamja e selisë së PD në Shkodër këtë të enjte. Kjo situatë është denoncuar...

Logo e re e PD! Berisha nxjerr njoftimin për mbajtjen...

Me logon e re të PD, të ndryshuar në Kuvendin e Sali Berishës më 11 dhjetor, Komisioni i Rithemelimit ka publikuar njoftimin mbi mbajtjen...

Kundërshtari dhe beteja e parë e vërtetë e Bashës quhet Sali...

Nga Denis Dyrnjaja Prej gati 9 vjetësh Lulzim Basha vijon një betejë maratonomake për t’u konfirmuar kryatar i PD. Që nga 2013-ta kur Sali Berisha...

Basha në takim me ambasadorët, Paloka: Nuk të shpëton askush!...

Deputeti i partisë Demokratike, Edi Paloka ka thumbuar kryedemokratin Lulzim Basha i cili po zhvillon takime me ambasadorët e huaj në vendin tonë. Me tone...
SiteLock