Sunday, December 4, 2022
Home Tags Perplasja berisha basha

Tag: perplasja berisha basha

Ilir Meta po sillet si tutor i ‘Foltores’

Nga Mero Baze Ilir Meta po përpiqet t’i shijojë deri në fund procedurat e shpalljes së zgjedhjeve të pjesshme lokale, edhe pse ka 2 vjet...

Ngjarjet në PD na mësuan se qasja jonë drejt Drejtësisë është...

Nga Ben Andoni Titulli i huazuar për këtë shkrim është marrë në fakt prej epigramit të kapitullit “Drejtësia” të librit “21 Leksione për shekullin e 21” me...

Protesta e 8 janarit që shkatërroi selinë e PD, Berisha sot...

Sali Berisha është thirrur sot në Prokurorinë e Tiranës për t'u marrë në pyetje lidhur me rolin e tij në 8 janar dhe organizimin...

Yuri Kim: Mos dëgjoni propaganduesit që dalin në TV, por çfarë...

Ambasadorja amerikane në Shqipëri, Yuri Kim ka reaguar pas intervistës së zv.ndihmës sekretarit të Shtetit Gabriel Escobar për Zërin e Amerikës. Ajo ka shpërndarë në...

Kryetarët e degëve i kërkojnë Bashës të dalë në terren: Dil...

Burime të tjera  nga mbledhja e Kolegjit të PD, bëjnë me dije se kryetarët e degëve të Partisë Demokratike Lefter Geshtenja -Dega 7, Tirane,...

Kulla në vend të selisë blu? Reagon PD: Mashtrimi rradhës, s’është...

Partia Demokratike ka mohuar që në truallin ku do ndodhet selia blu do të ndërtohen kulla. Ato thonë se ky është një lajm për...

Berisha plan për dublimin e PD-së në Parlament! A do të...

Beteja mes Sali Berishës dhe Lulzim Bashës duket se do të dominojë vitin politik 2022. Pas dështimit për pushtuar selinë e Partisë Demokratike me...

Në prehërin e Ramës ka vend për dy B-të e PD-së

Nga Lorenc Vangjeli Basha: “Rama e Berisha, dy vëllezër siamezë!”. Berisha: “Binomi i pandashëm Rama –  Basha!”. Edhe kryetari, edhe ish-kryetari i Partisë Demokratike, të shtunën...

Arsyet e diversionit të Berishës me deputetët e PD-së

Nga Ylli Pata Gjatë protestës së dhunshme në selinë e PD-së, një zhvillim i rëndësishëm, përveç numrit të vogël të pjesëmarrësve, ishte mosdalja në pah...

10 arsye përse Berisha dështoi për të pushtuar kalanë e PD-së

Nga Roland Qafoku Sali Berisha dhe mbështetësit e tij nuk arritën ta merrnin me dhunë selinë e Partisë Demokratike, por ama edhe Lulzim Basha nuk...
SiteLock