Tuesday, November 29, 2022
Home Tags Perpjekje djallezore

Tag: perpjekje djallezore

Ndryshimi mes katarsisit të Fatos Nanos dhe Sali Berishës!

Nga Alfred Peza Ditët e fundit në rrjetet sociale janë rikthyer çuditërisht, disa nga momentet më të paharrueshme të KPD-së së famshme të dhjetorit 2001,...
SiteLock