Thursday, December 8, 2022
Home Tags Perparim kabo

Tag: perparim kabo

Po na vret luksi

Nga Përparim Kabo Po po lluksi që po na vret. Shoh në rrugë të rinj me makina super luksoze djeme dhe vajza që bëjnë xhiro...

COVID-19 i merr jetën parakohe biznesmenit të njohur shqiptar, Përparim Kabo:...

COVID-19 i mori jetën dje biznesmenit të njohur shqiptar, Ilir Adili. Një lajm që i ka trishtuar të gjithë miqtë dhe kolegët e tij. Profesori...

Ndërron jetë ikona e basketbollit shqiptar, Përparim Kabo reagon për lajmin...

Ditën e sotme është ndarë nga jeta basketbollisti Arbën Fagu pasi humbi betejën me sëmundjen e pashërueshme. Legjenda e koshit, u nda nga jeta...

Përparim Kabo tregon fenomenin alarmant që po ndodh në Shqipëri

Profesori Përparim Kabo shprehet se të rinjtë lexojnë shumë pak, ose nuk lexojnë fare libra. Ai tha se shoqëria e spektaklit dhe marrjes shpejt...

Mesazhi i Përparim Kabos: Ju tregoj personat që duhet të...

Profesori i njohur Përparim Kabo ka shprehur hapur pakënaqësinë që ka me parlamentin aktual. Ai profilizoi sipas tij deputetin “ideal” që duhet të jetë...

Përparim Kabo tregon personin që e ka befasuar: Kishte një kulturë...

Përparim Kabo u shpreh se përfaqësimi politik mungon në vendin tonë. Në këto kushte që ndodhemi, sipas Kabos është e vështirë të ecim përpara....

Përparim Kabo shpërthen ndaj politikanëve: Një Parlament i përbërë nga kriminelë,...

Profesori Përparim Kabo, shprehet se ndryshimi në Shqipëri nuk mund të vijë shpejt. Sipas tij kjo mund të ndodhë për rreth 30 vite. “Në një...

Basha apo Rama kryeministër? Ja si përgjigjet Përparim Kabo

Profesor Përparim Kabo teksa u pyet nëse beson tek kryeministri aktual Edi Rama apo tek kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha u përgjigj se...

Përparim Kabo thirrje ministrave dhe qeveritarëve në Shqipëri: Shisni vilat, makinat,...

Naftëtarët e Ballshit kanë ardhur sot në Tiranë dhe po protestojnë në hyrje të sheshit Skënderbej, pranë Bashkisë. Ata kanë mbi 20 paga të...

Përparim Kabo i kthehet Tritan Shehut: Ik e ndihmo në spital,...

Profesor Përparim Kabo ka kundërshtuar ish-deputetin Tritan Shehu, i cili shprehet se mjekët dhe infermierët që u dërguan nga Shqipëria për të ndihmuar Italinë,...
SiteLock