Tuesday, December 6, 2022
Home Tags Perndjekia

Tag: perndjekia

Përndoqi dhe ngacmoi seksualisht të miturën, arrestohet 58-vjeçari në Durrës

Një 58-vjeçar është arrestuar nga policia e Durrësit pasi dyshohet për ngacmim seksual. Sipas policisë është arrestuar shtetasi R. A., 58 vjeç, banues në...
SiteLock