Sunday, December 4, 2022
Home Tags Perndjekej

Tag: perndjekej

Ngacmonte dhe përndiqte në mënyrë të vazhdueshme një 28-vjeçare, arrestohet fieraku

Një 46-vjeçar është arrestuar në Fier pasi ishte shpallur në kërkim për përndjekje. F. D., banues në Metaj u arrestua pasi ka përndjekur në...
SiteLock