Friday, December 9, 2022
Home Tags Permbytjet ne malajzi

Tag: permbytjet ne malajzi

Përmbytjet në Malajzi/ Vdesin 14 persona, shumë të tjerë raportohen të...

Të paktën 14 persona kanë vdekur dhe dhjetëra mijëra janë zhvendosur, si pasojë e vërshimeve më të mëdha në Malajzi, për dekada. Tri ditë...
SiteLock