Tuesday, December 6, 2022
Home Tags Permbytje ne durres

Tag: permbytje ne durres

Durrësi kthehet në Venecia, qytetari heq këpucët dhe kalon rrugën zbathur

Një video sa gazmore aq edhe për të vënë duart në kokë është publikuar në rrjetet sociale, teksa shihet se si rrugët në qytetin...
SiteLock